Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-032495/0017

Yana R. BUTENANDT - recte Ate BUTENANDT

Yana R. BUTENANDT - recte Ate BUTENANDT - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Essen 1937 geb.) "Die Pyramide" unten rechts signiert und datiert: (19)89, Aquarell, Tusche auf Papier, ca. 100 x 67 cm, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

10.09.2015 - 16:10

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 10.09.2015 - 16:10
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.09. - 10.09.2015