Peter Dworak *
(Wien 1949 geb.) "Der Mönch" Bierdeckelbild 21, Collage mit Mischtechnik auf Papier, signiert Dworak 2000/54 in Passep. gerahmt 29 x 20,5 cm. verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
09.09.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 95,-
Peter Dworak *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 09.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 29.08. - 09.09.2015 |
Položky z jiných aukcí
- Franz Josef I.
- Brillant Münzcollier
- Brillant Smaragdring