Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-014150/0001

Altschliffdiamantcollier zus. ca. 0,40 ct

Altschliffdiamantcollier zus. ca. 0,40 ct - Umění, starožitnosti a šperky

Silber, Länge ca. 42 cm, österr. Amtspunze 1872-1922, Kettenteil aus späterer Zeit, 5,9 g

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

01.03.2018 - 16:07

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 01.03.2018 - 16:07
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 15.02. - 28.02.2018