Čís. položky 7307

Adolf Nauer *

(München 1893-1966) Der Wildschütz, signiert Adolf Nauer, Öl auf Platte, 64,5 x 58,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

07.09.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Adolf Nauer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 07.09.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 29.08. - 07.09.2015