Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7208

Prov. Eck-Aufsatzkästchen,

Prov. Eck-Aufsatzkästchen, - Starožitnosti, Obrazy

Ende 19. Jh., Fichtenholz, holzartig grundiert sowie marmoriert, beschn., 1 Tür, mit Profillseiten geziert, 58 x 53 x 35 cm, Alters- u. Gebrauchsspuren

Expert: Günther Minichreiter Günther Minichreiter

07.09.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 138,-
Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Prov. Eck-Aufsatzkästchen,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 07.09.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 29.08. - 07.09.2015