Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7112

Große Kaminplatte,

Große Kaminplatte, - Starožitnosti, Obrazy

letztes Drittel 18. Jh., Eisenguß in Form eines Wappens mit flankierenden Löwen geziert, datiert 1773, 73 x 91 cm, Alters- und Gebrauchsspuren. (MIN)

Expert: Günther Minichreiter Günther Minichreiter

07.09.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Große Kaminplatte,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 07.09.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 29.08. - 07.09.2015