Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Rudolf Klingsbögl *

Rudolf Klingsbögl * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Wien 1881-1943) 2 Bilder "Herrenporträt", signiert Rudolf Klingsbögl, Öl auf Karton, ca. 14 x 12 cm, gerahmt, beschädigt

Expert: Heinrich Thurnhofer

23.09.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Rudolf Klingsbögl *

Expert: Heinrich Thurnhofer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 23.09.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 16.09. - 23.09.2015