Altschliff-Brillantsolitär ca. 2,30 ct
Weißgold 585, Damenring, 4,8 g, RW 53øG4
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
23.09.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 23.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2015 |