Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Gerhard Prem *

Gerhard Prem * - Umění, starožitnosti, šperky

(Sandl 1952 geb.) Ohne Titel, rechts unten signiert und datiert Prem 2001, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 100 x 80 cm

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

23.09.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Gerhard Prem *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 23.09.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 16.09. - 23.09.2015