Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Maler Anfang 20. Jh.

Maler Anfang 20. Jh. - Umění, starožitnosti, šperky

"Stillleben mit Tulpen und Büchern", Öl auf Karton, ca. 45 x 51 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

23.09.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Maler Anfang 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 23.09.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 16.09. - 23.09.2015