Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Werner Augustiner *

Werner Augustiner * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Graz 1922-1986) Betitelt "Paris", rechts unten signiert Augustiner, Tuschzeichnung auf Papier, ca. 23 x 30 cm, wellig, Passepartout (stockfleckig)

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

23.09.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Werner Augustiner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 23.09.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 16.09. - 23.09.2015