Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Alois Hernick

Alois Hernick - Umění, starožitnosti, šperky

(Wien 1870-1939) Rückseite betitelt "Drei Zinnen", rechts unten signiert Hernick, Öl auf Leinwand, ca. 61 x 71 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

23.09.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Alois Hernick

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 23.09.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 16.09. - 23.09.2015