Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Herwig Berger*

Herwig Berger* - Umění, starožitnosti, šperky

(Grieskirchen 1956 geb., tätig in Linz) "Gebirgslandschaft", rechts unten signiert und datiert Berger H 7.(19)88, Mischtechnik auf Papier, ca. 45 x 63 cm, Blattrand etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

23.09.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Herwig Berger*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 23.09.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 16.09. - 23.09.2015