Altschliffdiamantbrosche zus. ca. 1,05 ct
Weißgold 585, Saphir, österr. Amtspunze 1925 - 2001, 5,3 g øG5
Expert: Schätzmeisterin Marianne Maier
Schätzmeisterin Marianne Maier
+43-662-871671-37
marianne.maier@dorotheum.at
03.09.2015 - 16:31
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
+43-662-871671-37
marianne.maier@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.09.2015 - 16:31 |
Prohlídka: | 28.08. - 03.09.2015 |