Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7051

Dame mit Vogelkäfig,

Dame mit Vogelkäfig, - Letní aukce

kaiserliche Manufaktur, Wien 1843, Porzellan, farbig und gold staffiert, Höhe 13 cm, gepresster Bindenschild, etwas bestoßen

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

26.08.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Dame mit Vogelkäfig,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 26.08.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.08. - 26.08.2015