Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7020 +

André Vincent Becquerel (1893-1981), Elegante Dame mit Windhund,

André Vincent Becquerel (1893-1981), Elegante Dame mit Windhund, - Letní aukce

Entwurf um 1930, Ausführung Fa. Etling, Paris, Porzellan, farbig staffiert, am Sockel bezeichnet, Unterseite gemarkt, Höhe 32 cm,(B).

Expert: Dr. Julia Blaha Dr. Julia Blaha

julia.blaha@dorotheum.at

26.08.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

julia.blaha@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 26.08.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.08. - 26.08.2015