Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 326

Vlček Petr (Praha 1962)

Vlček Petr (Praha 1962) - Umění 20. století

Vázička, topasové sklo, tavené ve formě, leštěné, signováno Petr Vlček 1990 - 2003, výška 26 cm (Zí)

19.09.2015 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 60.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 45.000,-

Vlček Petr (Praha 1962)

Aukce: Umění 20. století
Datum: 19.09.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 12.09. - 19.09.2015