Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 297

Švankmajer Jan (Praha 1934) Eva Švankmajerová ( Kostelec nad Černými lesy 1940 - 2005 Praha)

Hlava s mušlemi, keramika, smetanová, krakelovaná glazura, pestře malováno, výška 35 cm (Zí)

19.09.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 20.000,-
Odhadní cena:
CZK 30.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-

Aukce: Umění 20. století
Datum: 19.09.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 12.09. - 19.09.2015