Čís. položky 284

Kofránek Ladislav (Vojice 1880 - 1954 Praha) - Umění 20. století

Kofránek Ladislav (Vojice 1880 - 1954 Praha)

Jan Křtitel, signováno Lad. Kofránek, patinovaný bronz, výška 55 cm, mramorový podstavec (Zí)

Lit.: L. J. Kofránek sochař mezí tradicí a modernou, katalog výstavy z r. 2009, čb. foto č. 32 s datací 1935, v textu uvedeno, že dílo je nezvěstné, známé pouze z této fotografie

19.09.2015 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 40.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-

Aukce:

Umění 20. století

Datum:

19.09.2015 - 15:00

Místo konání aukce:

Hotel Marriott, Prague

Prohlídka:

12.09. - 19.09.2015