Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 254

Anderle Jiří (Pavlíkov u Rakovníka 1936)

Anderle Jiří (Pavlíkov u Rakovníka 1936) - Umění 20. století

Elita (Císař a korunní princ), signováno a číslováno vpravo dole tužkou Anderle 37/70, datováno ve štočku 1981, kombinovaná grafická technika a koláž/papír, 95,5 x 63,5 cm (Šm)

19.09.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 9.500,-
Odhadní cena:
CZK 12.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-

Aukce: Umění 20. století
Datum: 19.09.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 12.09. - 19.09.2015