Čís. položky 252

Jankovič Jozef (Bratislava 1937)

Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole tužkou Jankovič 70, vlevo dole číslováno tužkou 58/100, serigrafie/papír, 51,5 x 39,5 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)

19.09.2015 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 5.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-

Aukce: Umění 20. století
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 19.09.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 12.09. - 19.09.2015