Čís. položky 248

Majerník Cyprián (Velké Kostolany 1909 - 1945 Praha )

Utečenci, nesignováno, litografie/papír, 34,5 x 50 cm, poškozeno, sklo, rám (Šm)

19.09.2015 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 5.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-

Aukce: Umění 20. století
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 19.09.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 12.09. - 19.09.2015