Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 210

Kolář Jiří (Protivín 1914 - 2002 Praha)

Kolář Jiří (Protivín 1914 - 2002 Praha) - Umění 20. století

Bez názvu, monogramováno a datováno vpravo dole JK 70, koláž, 27 x 19 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)

19.09.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 12.000,-
Odhadní cena:
CZK 18.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-

Aukce: Umění 20. století
Datum: 19.09.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 12.09. - 19.09.2015