John Jiří (Třešť 1923 - 1972 Praha)
Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole tužkou Jiří John 1970, suchá jehla/papír, 18,5 x 13,5 cm (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 5.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |