Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 185

Načeradský Jiří (Sedlec 1939 - 2014 Praha)

Načeradský Jiří (Sedlec 1939 - 2014 Praha) - Umění 20. století

Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole Načeradský 85, kombinovaná technika/papír, 70,5 x 51 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)

19.09.2015 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 15.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-

Aukce: Umění 20. století
Datum: 19.09.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 12.09. - 19.09.2015