Šimon Tavík František (Železnice 1887 - 1942 Praha)
Črty z Orientu, soubor 12 leptů v původních deskách, vydáno 1930, nečíslovaný exemplář, všechny list signovány tužkou T. F. Šimon, lept/papír, různé formáty (Šm)
19.09.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 45.000,-
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |