Mühlbauer Pavel (Sušice 1949)
Statek II, signováno a datováno vpravo dole Mühlbauer 82, olej a tempera/plátno, 104,5 x 98,5 cm, lišta (Šm)
K obrazu je přiložen pastel téhož autora
19.09.2015 - 15:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Mühlbauer Pavel (Sušice 1949)
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |
Položky z jiných aukcí
- Werkstatt des Jan Brueghel II. und Werkstatt des Hendrick van Balen I.
- 2005 Château Mouton Rothschild, Bordeaux, 98 Parker-Punkte
- Chopard "Gstaad"