Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 106

Foltýn František Karel (Kněžpole 1937 - 2000)

Foltýn František Karel (Kněžpole 1937 - 2000) - Umění 20. století

Bez názvu, nesignováno, olej/plátno, 80 x 39 cm, lišta (Šm)

19.09.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 14.000,-
Odhadní cena:
CZK 20.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-

Aukce: Umění 20. století
Datum: 19.09.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 12.09. - 19.09.2015