Čís. položky 82

Mašek Václav (Buštěhrad 1893 - 1973 Praha)

Krajina s komíny, signováno vpravo dole Mašek, olej/plátno, 35 x 40 cm, lehce poškozený rám (Šm)

19.09.2015 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 30.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-

Aukce: Umění 20. století
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 19.09.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 12.09. - 19.09.2015