Mašek Václav (Buštěhrad 1893 - 1973 Praha)
Krajina s komíny, signováno vpravo dole Mašek, olej/plátno, 35 x 40 cm, lehce poškozený rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |