Čís. položky 76

Procházka Jaro (Praha 1886 - 1949 Praha)

Pohled na Prahu, signováno vlevo dole Jaro Procházka, olej/karton, 43 x 55 cm, sklo, rám (Šm)

19.09.2015 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 25.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-

Aukce: Umění 20. století
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 19.09.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 12.09. - 19.09.2015