Procházka Jaro (Praha 1886 - 1949 Praha)
Pohled na Prahu, signováno vlevo dole Jaro Procházka, olej/karton, 43 x 55 cm, sklo, rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |