Čís. položky 62

Drtikol František (Příbram 1883 - 1961 Praha)

Krajina, signováno a datováno vpravo dole Drtikol 1946, olej/překližka, 22 x 39,5 cm, rám (Šm)

19.09.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 24.000,-
Odhadní cena:
CZK 36.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-

Aukce: Umění 20. století
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 19.09.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 12.09. - 19.09.2015