Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

J. Lauer, Österreich um 1930

J. Lauer, Österreich um 1930 - Sommerauktion - Bilder Varia, Antiquitäten, Möbel/ Design

Meeresburg am Bodensee, signiert J. Lauer, Aquarell auf Karton, 42 x 33 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

26.08.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 94,-
Vyvolávací cena:
EUR 75,-

J. Lauer, Österreich um 1930

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion - Bilder Varia, Antiquitäten, Möbel/ Design
Datum: 26.08.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.08. - 26.08.2015