Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7902

Künstler um 1900

Künstler um 1900 - Letní aukce

Unterhaltsame Lektüre, Öl auf Holz, 20 x 15,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

26.08.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 50,-

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 26.08.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.08. - 26.08.2015