Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Karl Hayd *

Karl Hayd * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Hainburg 1882-1945 Linz) "Blumenstrauß", links unten signiert K. Hayd, Öl auf Leinwand, ca. 90 x 90 cm, kleine Stellen abgerieben, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

09.09.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Karl Hayd *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 09.09.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 02.09. - 09.09.2015