Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Theodor Breidwieser

Theodor Breidwieser - Umění, starožitnosti, šperky

(Wien 1847-1930) "Bellender Hund", rechts unten signiert und datiert Breidwieser Theodor 1860, Mischtechnik auf Papier, ca. 17 x 18 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

09.09.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Theodor Breidwieser

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 09.09.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 02.09. - 09.09.2015