Josef-Kurt Stromberger
(Steirischer Künstler des 20. Jahrhunderts) Stilleben mit Sonnenblumen, signiert J. K. Stro, Acryl auf Leinwand, 50 x 39,5 cm, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
31.08.2015 - 16:11
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Josef-Kurt Stromberger
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 31.08.2015 - 16:11 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 17.08. - 28.08.2015 |
Položky z jiných aukcí
- Goldknöpfe
- 2010 Château Léoville Barton, Bordeaux, 95 Falstaff-Punkte
- Franz Josef I. und Elisabeth