Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Eleonore REYSSER *

Eleonore REYSSER * - Umění, starožitnosti, šperky

(Chemnitz 1923 - 1975 Ginsham, LK Rosenheim) "Stillleben mit Blumen" unten links signiert: Reysser, Tempera auf Papier, ca. 39,5 x 27 cm, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

27.08.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 65,-

Eleonore REYSSER *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 27.08.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 21.08. - 27.08.2015