Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Georg PEZOLT

Georg PEZOLT - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Salzburg 1810 - 1878) "K. K. Sommer-Residenz-Mirabell in Salzburg", davor Karolinenkaserne, Kreidelithografie, signiert: "... G. Pezolt ...", aus: "Die interessantesten Puncte ...", Salzburg, Oberer, 1837 - 1839, ca. 11 x 16,5 cm, Stockflecken, verglast, gerahmt (Ko)

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

27.08.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Georg PEZOLT

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 27.08.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 21.08. - 27.08.2015