Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Jan SIEBERT *

Jan SIEBERT * - Umění, starožitnosti, šperky

(Böleske 1946 geb.) "Stillleben mit Krug und Zweigen" unten rechts signiert: Siebert, Öl auf Holz, ca. 27 x 33 cm, gerahmt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

27.08.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Jan SIEBERT *

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 27.08.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 21.08. - 27.08.2015