Čís. položky 7103

Ofenschirm,

Ofenschirm, - Letní aukce

Ende 19. Jh., Nußholzgestell, floral u. ornamental beschn., erg. Bespannung, 106 x 58 cm, Altersu. Gebrauchsspuren

Expert: Günther Minichreiter Günther Minichreiter

19.08.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Ofenschirm,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 19.08.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 14.08. - 19.08.2015