Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7907 #

Raimund Volanek

Raimund Volanek - Letní aukce

(Wien 1857-1924) "Talmud Studium", laut rückseitiger Betitelung, signiert R. Volanek, Öl auf Holz, 21 x 15,5 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

19.08.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 550,-

Raimund Volanek

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 19.08.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 14.08. - 19.08.2015