Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Künstler Anfang 20. Jhdt.

Künstler Anfang 20. Jhdt. - Letní aukce

Portraits von Bauern, Öl auf Holz, je 20 x 16 cm, gerahmt, (2)(Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

19.08.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Künstler Anfang 20. Jhdt.

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 19.08.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 14.08. - 19.08.2015