Čís. položky 7902 +

Ernst Meissner

Ernst Meissner - Letní aukce

(Dresden 1837-1902 München) Auf der Alm, bezeichnet E. Meissner 1858, Öl auf Holz, 29,5 x 40 cm, gerahmt (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

19.08.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Ernst Meissner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 19.08.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 14.08. - 19.08.2015