Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7074

Krone einer Madonna,

Krone einer Madonna, - Letní aukce

Metall, gefasste Schmucksteine (fehlen teilweise), Höhe 16 cm, Teile fehlen, tlw. gebrochen, Druckstellen, 19. Jh., (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

19.08.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Krone einer Madonna,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 19.08.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 14.08. - 19.08.2015