Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Maximilian Spilhaczek *

(Wien 1876-1961 Kaltenleutgeben/NÖ) "Almweg" unten rechts signiert und datiert: M. Spilhaczek 1908, Pastell auf Karton, ca. 54 x 40 cm, verglast, Originalrahmen, beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

20.08.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Maximilian Spilhaczek *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 20.08.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.08. - 20.08.2015