Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 25

Tonia Kos

Tonia Kos - Charity "AUF AUGENHÖHE"

"HOMMAGE µ TµPIES" 2003, Radierung, Kaltnadel, Aquatinta, 2 Platten verstählt 24,5 x 27 cm, gerahmt mit Prägung Auflage: 50 Stück Drucker: Bernhard Kratzig

25.09.2015 - 20:00

Dosažená cena: **
EUR 110,-
Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Tonia Kos

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Charity "AUF AUGENHÖHE"
Datum: 25.09.2015 - 20:00
Místo konání aukce: Palais Lobkowitz