Čís. položky 9999

Diamantbrosche Masche zus. ca. 1,10 ct

Diamantbrosche Masche zus. ca. 1,10 ct - Klenoty

Platin 950, Altschliffbrillanten, -diamanten, Arbeit 1. Drittel 20. Jh., 8,4 gøx

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

03.09.2015 - 18:00

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 03.09.2015 - 18:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.08. - 02.09.2015