Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Hannes Peherstorfer*

(Linz 1895-1969) Betitelt "Bucht von Lore", rechts unten signiert und datiert Hannes Peherstorfer 1950, Aquarell auf Papier, ca. 36 x 47 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

26.08.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Hannes Peherstorfer*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 26.08.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 19.08. - 26.08.2015