Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Margit Palme*

Margit Palme* - Umění, starožitnosti, šperky

(Amstetten 1939 geb., tätig in Linz) Betitelt "Quartett zu Zweit", rechts unten signiert und datiert Margit Palme 1980, Lithografie in Farbe, nummeriert 25/100, Blattgröße ca. 49 x 47 cm, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

26.08.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Margit Palme*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 26.08.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 19.08. - 26.08.2015