Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Maler des 19. Jh.

Maler des 19. Jh. - Umění, starožitnosti, šperky

"Stillleben", Öl auf Leinwand, kaschiert auf Karton, ca. 55 x 69 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

26.08.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Maler des 19. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 26.08.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 19.08. - 26.08.2015